Aktywna mama dzięki chuście

 

Puszczykowo: zajęcia dla mamy - patronat Stowarzyszenia Nośmy Dzieci

 

 

Już w grudniu rozpoczyna się rekrutacja do projektów szkoleniowo-doradczych dla kobiet z Puszczykowa (powiat poznański). Projekty pt. PUSZCZYKOWSKA AKTYWNA MAMA i W PUSZCZYKOWIE MAMY AKTYWNE MAMY finansowane są ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego), zatem udział w nich jest nieodpłatny.
Akcja skierowana jest do 60 mam, których dzieci z chwilą rozpoczęcia warsztatów nie ukończyły 2 roku życia. Preferowane będą kobiety na urlopie macierzyńskim, ale warunkowo mogą zostać dopuszczone mamy ze starszymi dziećmi.
Każdy z projektów przewiduje następującą ofertę: udział w 5 szkoleniach związanych z rozwojem osobistym i zawodowym oraz indywidualne doradztwo personalno-zawodowe. W trakcie zajęć zostanie zapewniona opieka nad dzieckiem (nawet dla tych najmłodszych!).
Każda z mam otrzyma chustę wiązaną NATIBABY (nosidło dla dziecka), materiały dydaktyczne i szereg upominków dla siebie i dziecka.

 

Rekrutacja do projektów startuje w grudniu, niemniej jednak już teraz projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych uczestniczek jak i firm oferujących swoje usługi i produkty dla grupy docelowej. Firmy zainteresowane ufundowaniem upominków, karnetów, itp. dla kobiet i ich dzieci proszone są o kontakt z organizatorami.

Zainteresowane mamy zapraszamy na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się 7 grudnia (niedziela) w godz. 12:00-13:30 przy ul. Wysokiej 1 w sali dla organizacji pozarządowych (budynek, w którym mieści się Biblioteka). Mile widziane mamy wraz z dziećmi.
Podczas spotkania m.in. przedstawienie Akcji i jego realizatorów, partnerów i sponsorów, rekrutacji i zasad uczestnictwa, możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego, itp.


Więcej informacji:

Organizator:

Fundacja Aktywności Lokalnej