Witamy na stronie Stowarzyszenia Nośmy Dzieci, które zrzesza rodziców, producentów i dystrybutorów chust i nosideł miękkich.

Chcemy, aby ta witryna stała się miejscem przyjaznym wszystkim, którzy chcą tulić, kołysać, bujać i przytulać swoje maluchy. Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i spotkania z rodzicami, którzy z noszenia dzieci uczynili wspaniałą przygodę dzięki kawałkowi materiału. Służymy pomocą w wyborze rodzaju chusty, jej długości, w praktycznej nauce wiązań.

Chcemy rozpropagować ideę noszenia wśród rodziców, położnych, lekarzy, w szkołach rodzenia i szpitalach. Aby każdy, kto zechce nosić w chuście miał dostęp do rzetelnej i sprawdzonej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się z tym niezwykle prostym sposobem na bliskość z dzieckiem. W dziale O noszeniu w chuście dowiecie się dlaczego i w czym warto nosić. W  Galerii będziecie mogli obejrzeć innych noszących rodziców i sami zaproponować Wasze zdjęcia ze swoim maluszkiem. Jeśli chcecie wiedzieć kiedy i dlaczego Stowarzyszenie powstało odwiedźcie dział Stowarzyszenie. W Kafejce dowiecie się gdzie nas spotkać, a w Naszych akcjach w jakich imprezach już braliśmy udział i w Aktualnościach jakie jeszcze przed nami. Jeśli nie wiecie, gdzie można znaleźć w sprzedaży chusty i nosidła oraz zobaczyć jakie chustowe cuda szykują dla nas producenci, zajrzyjcie do działu Gdzie kupić. Serdecznie zapraszamy!